Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo kominoshe eshte shume e lehte dhe fleksibel. E dizenjuar per tu veshur me Kokoren Zjarri AM21 dhe me Cizmet Zjarri AM22. Vecorite perfshijne; nje xhep te pasem te integruar per aparaturen e frymemarrjes, hapje mbrojtese ne pjesen e jashtme dhe te brendeshme, dhe regullim hook & loop ne anet e kembeve.

  • Hapje para me hook & loop te fshehur
  • Fundet te rregullueshem Hook & loop
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  Colour/Fit/Size    
  Argjend     Reg M - 4XL

  Standards    
  EN ISO 11612 (A1. B2. C4. D2. E3. F2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  AM20 Kominoshet Zjarri Proximity

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: AM20

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Linja-Veshje-Aluminizuar-qe-Reflekton-Nxehtesine

  Produktet e shikuara se fundmi