Certifikata

 • Kjo bluzë e rehatshme që është bërë nga një pëlhurë me ndërthurje e cila është e lehtë, por dhe ofron izolim të lartë. Ideale për përdorim në një sërë industrish, ky artikull ofron rezistencë të përhershme ndaj flakës.


  Certifikim CE
  Vetitë e flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  Mbrojtje kundër nxehtesise rezatuese dhe konvektive
  Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% UV rrezeve
  Jake Crew
  Prerje e bollshme për komfort të shtuar

  Ngjyra/Veshja/Masa
  E verdhë  Reg S - 3XL

  Standartet
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1)
  EN 1149 -5
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN ISO 20471 Class 3
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 9 CAL/CM2 (HAF 80.8%))
  ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR96 Bluze Zjarre Duruese Hi-Vis

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR96
  • 11,000 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-zjarr-Duruese-Bluze-Hi-Vis

  Produktet e shikuara se fundmi