Certifikata

 • Duke ofruar një pamje më formale, kjo këmishë me mëngë të gjata mbron kundër rreziqeve të nxehtësisë, flakës, kimikateve të lehta dhe është anti-statike. Mbërthimi përpara me bulesë të kopsave rrit pamjen profesionale, ndërsa gjithashtu ofron mbrojtje maksimale FD dhe ofron rehati gjatë gjithë ditës.
  Çertifikuar CE
  Rezistencë ndaj flakëve e garantuar për gjithe jetëgjatësinë e pëlhures
  Shirit flakë-durues për Larje Industriale
  Përputhet me RIS 3279-TOM për industritë e rishitjes (vetëm portokalli)
  Mëngë të qepura për ngrohtësinë dhe rehatinë tuaj
  Etiketim të jashtëm standartesh për identifikim të shpejtë të nivelit të mbrojtjes
  100% pa metal
  Ruan formën e veshjes pas përdorimit
  Pëlhurë e vlerësuar UPF 50+ për të bllokuar 98% të rrezeve UV
  *Dizajn i regjistruar në Komunitetin Europian

  Pelhure shell Modaflame HVO Knit - 66% Modacrylic, 32% Poliestër, 2% Fibra Karboni, 220g

  Ngjyra/Veshja/Masa
  Portokalli    Normale S - 3XL

  Standartet
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F2)
  EN 1149 -5
  EN ISO 20471 Class 3
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-1 (ATPV 6 CAL/CM2 (HAF 71.7%))
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (vetëm portokalli)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR76 Bluzë Polo Anti-Statike Flakë-Rezistente RIS

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR76
  • 13,568 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-zjarr-Flake-Duruese-Rezistente-Antistatike-Polo-RIS

  Produktet e shikuara se fundmi