Certifikata

 • Pëlhura e përdorur në këtë bluzë me jakë rrethore largon lagështiren dhe është ajrosëse. Mbrojtja FD do të zgjasë sa vetë bluza dhe për shkak të cilësive të mira izoluese mbrojtja kundër harkut elektrik është shumë e mirë. Ofron mbrojtje kundër nxehtësise konvektive, rrezatuese dhe me kontakt. FR02 është produkt i gjithanshëm.
  CE çertifikuar
  50+ pëlhurë UPF e vlerësuar për të bllokuar 98% të rrezeve UV
  Xhepi i gjoksit

  Shell Fabric Bizflame Knit - 100% Pambuk 237g

  Ngjyra/Veshja/Masa
  Grey Reg S - 5XL
  Navy Reg S - 5XL

  Standardet
  TESTIMI ELIMI NË PROGRES
  ASTM F1959 / F1959M-12 (ATPV 12 CAL / CM2 (HAF = 80,8%))
  EN ISO 11612 (A1 + A2, B1, C1, F1)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR02 Bluzë Polo Flakë-Duruese Bizflame Henley

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR02
  • 6,146 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Bluze-Polo-Flakë-Duruese-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi