Certifikata

 • Kjo bluzë bizflame ofron komfortin më të mirë në rezistencën ndaj flakës. Kjo pëlhurë është e lehtë dhe izoluese e mirë duke dhënë mundësi për një mbrojtje shumë të mirë ndaj harkut elektrik. FR01 ofron mbrojtje shumë të mirë ndaj kalimit të nxehtësisë në mënyrë konvektive, rrezatuese apo kontaktit dhe është e përshtatshme për një shumllojshmëri përdoruesish.


  CE çertifikuar
  50+ pëlhurë UPF e vlerësuar për të bllokuar 98% të rrezeve UV
  Xhepi i gjoksit
  Pelhure shell Bizflame Knit - 100% Pambuk 237g

  Ngjyra/Veshja/Masa
  Grey Reg S - 5XL
  Navy Reg S - 5XL

  Standardet
  TESTIMI ELIMI NË PROGRES
  ASTM F1959 / F1959M-12 (ATPV 12 CAL / CM2 (HAF = 80,8%))
  EN ISO 11612 (A1 + A2, B1, C1, F1)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR01 Bluzë Bizflame FR Crew Neck

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR01
  • 6,478 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Bluzë-Bizflame-FR-Crew-Neck

  Produktet e shikuara se fundmi