Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • FR75 eshte nje shtese e re ne koleksionin tone te jelekeve Flake Durues. E certifikuar nga EN ISO 20471 Klasi 2 dhe EN ISO 14116 Indeksi 1, jeleku duhet te vishet me veshjet me Indeksin 2 ose 3 per te ofruar mbrojtje ndaj flakeve.

  • Certifikim CE
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Prerje e bollshme per komfort te shtuar
  • Peshe e Lehte
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg S/M - 4XL/5XL
  Portokalli    Reg S/M - XXL/3XL

  Standards    
  ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 2
  ANSI/ISEA 107-2010 Class 2:2
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN ISO 14116 Index 1 (/5H/40)
  EN ISO 20471 Class 2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR75 Jelek Fosforeshent - Flake Durues

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR75
  • 2,475 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-Mbrojtje-ndaj-Flakeve

  Produktet e shikuara se fundmi