Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Vecorite perfshijne shirita reflektues 5cm te gjere, dy perreth trupit dhe nje ne secilen shpatull. E lehte dhe e rehatshme, kjo veshje eshte perfekte per punen ne klime te ngrohte.
  • Certifikim CE
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Peshe e Lehte
  • Prerje e bollshme per komfort te shtuar

  Pelhure : 98% Polyester, 2% Fibra Karboni, Thurje e Perdredhur, 120g

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg S/M - 4XL/5XL
  Portokalli    Reg S/M - XXL/3XL

  Standards    
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  EN 1149 -5
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)
  EN ISO 14116 Index 1 (/12H/40)
  EN ISO 20471 Class 2

   

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR71 Jelek Hi Vis Anti Statik Flake Duruese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR71
  • 3,141 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-AntiStatik-Flake-Duruese-Mbrojtje-ndaj-Flakeve

  Produktet e shikuara se fundmi