Certifikata

 • FR70 eshte nje shtese fantastike ne koleksionin tone te jelekeve. E certiikuar nga EN471 Klasi 2:2 dhe EN 533 Indeksi 1, jeleku duhet te vishet mbi veshjet e Indeksit 2 ose 3 per te ofruar mbrojtje rezistente ndaj flakeve.

  • Certifikim CE
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Peshe e Lehte
  • Prerje e bollshme per komfort te shtuar
  • Pelhure e certifikuar me UPF 15+
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg S/M - 4XL/5XL
  E Verdhe     Reg S/M - 4XL/5XL

  Standards    
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  EN 533 Index 1
  EN 471:2003 + A1:2007 Class 2:2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR70 Jelek Fosforeshent Flake Duruese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR70

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-Flake-Duruese

  Produktet e shikuara se fundmi