Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Pelhure e bute me siperfaqe anti-pushavitje ne te dyja anet. Vecorite jane, dy xhepa anesore me mbyllje me zinxhir per te mbajtur sendet me te sigurta, kyce elastike te rehatshme dhe lidhese ne fund.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje kunder nxehtesise rezatuese dhe konvektive
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Xhepa me Zinxhire
  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Fund i rregullueshem me lidhese
  • Menge elastike
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Zinxhir interaktiv per funksionalitet te shtuar
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR30 Xhup Fleece Flake Duruese Anti Statike

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR30
  • 15,225 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Xhup-Fleece-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi