• FR12 Triko Flake Duruese Antistatike, me M/Gjata

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Ideale per punetoret e ekspozuar ndaj nxehtesise ne kushtet e punes. Vecorite e kesaj veshjeje perfshijne menge dhe kyce raglan, jake rrumbullake dhe te ngritura, duke e bere ate te rehatshme dhe te lehte per tu veshur.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Menge te trikotuara flake reziztuese per me shume siguri
  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Perimetri me Rige
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL
  E Zeze     Reg L - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=16 Cal/cm2 (HAF=86%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR12 Triko Flake Duruese Antistatike, me M/Gjata

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR12
  • 10,064 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Mbrojtje-nga-Zjarri-dhe-Flaket-Triko-Flake-Duruese-Antistatike-me-M/Gjata

  Produktet e shikuara se fundmi