Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Ndertim me cilesi te larte dhe material cilesor ne perberjen dhe vecori Anti Statike dhe Flake Rezistente e bejne te vecante kete Bluze nga konkurentet e saj.

  • Certifikim CE
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Pelhura Ajrosese mundeson perthithjen e djerses nga trupi duke mbajtur trupin te fresket dhe rehat
  • Ngjyre e qendrueshme dhe antitkurrje
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Menge te trikotuara flake reziztuese per me shume siguri
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 5XL
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Gri     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  ASTM F1959/F1959M-12 (EBT = 4.3 CAL/CM2 (HAF = 66%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR11 Bluze T-Shirt Flake Duruese Antistatike, me M/Gjata

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR11
  • 6,629 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Mbrojtje-nga-Zjarri-dhe-Flaket-Bluze-T-Shirt-Flake-Duruese-Antistatike-me-M/Gjata

  Produktet e shikuara se fundmi