Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ky pëlhurë rezistente ndaj zjarrit dhe dyngjyreshe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme. Cilësia e lartë anti-pilulë ruan pamjen e veshjes për më shumë kohë. Karakteristikat e zgjuara përfshijnë panele kontrasti për mbrojtje nga papastërtitë, dy xhepa të zinxhirë anësorë, menge elastike dhe fund të rregullueshme.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje kunder nxehtesise rezatuese dhe konvektive
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Menge elastike
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Fund i rregullueshem me lidhese
  • Hapje me Zinxhire Para
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Jake fleece dyngjyrshe per te mos u bere pis shpejt
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C2)
  EN ISO 20471 Class 3
  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR31 Xhup Fleece Fosforeshent Flake Durues Anti Statike

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR31
  • 16,825 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Xhup-Fleece-Fosforeshente-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi