• FR72 Triko Flake Duruese Hi Vis Anti-Statike

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo triko eshte dizenjuar per te dhene mbrojtje ne dukshmeri nga cdo drejtim. Vecorite perfshijne menge dhe buze anesore me qepje te holla per te dhene nje veshje me stil dhe te rehatshme.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Menge te trikotuara flake reziztuese per me shume siguri
  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Perimetri me Rige
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN ISO 20471 Class 3
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=16 Cal/cm2 (HAF=86%))


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR72 Triko Flake Duruese Hi Vis Anti-Statike

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR72
  • 13,674 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Triko-Fosforeshent-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi