• FR77 Bluze Polo Menge te Gjata Flake Duruese Anti Statike Hi-Vis

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Pelhura e lehte modakrilike me shirita reflektues i mundeson perdoruesit nje dukshmeri me te larte dhe mbrojtje ne situata te rrezikshme. Vecorite perfshijne hapje te parme te fshehur me kopsa dhe ngjyra me kontrast ne jake dhe menge.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Menge te trikotuara flake reziztuese per me shume siguri
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Kopsa te mbuluara
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg S - 4XL

  Standards    
  AS/NZS 1906.4:2010
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN ISO 20471 Class 3
  ASTM F1959/F1959M-12 (EBT = 4.3 CAL/CM2 (HAF = 66%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR77 Bluze Polo Menge te Gjata Flake Duruese Anti Statike Hi-Vis

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR77
  • 9,938 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Bluze-Polo-Fosforeshent-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi