• FR74 Bluze Polo Dy Ngjyra Anti Statike Flake Rezistente

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo bluze polo me cilesi te larte me menge te gjata ofron vecori mbrojtese per perdoruesin. Vecorite perfshijne hapje para me butona te fshehur, jake dhe menge me vije per kontrast.
  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  • Kopsa te mbuluara
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN ISO 20471 Class 2
  ASTM F1959/F1959M-12 (EBT = 4.3 CAL/CM2 (HAF = 66%))


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR74 Bluze Polo Dy Ngjyra Anti Statike Flake Rezistente

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR74
  • 9,842 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Bluze-Polo-Fosforeshent-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi