Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo Kominoshe 100% pambuku eshte praktike dhe e lehte. Shiritat fosforeshente mundesojne dukshmeri te larte.

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku per komformitet te shtuar dhe ajrosje
  • Pelhure qe largon lageshtiren dhe ndihmon ne mbajtjen e trupi te ngrohte, te fresket dhe te thate
  • Peshe e Lehte
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Xhepa me Zinxhire
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Hapje e fshehur me zinxhire
  • Lak per radio
  • Lak per cekic dhe per vegla te tjera
  • Xhep mbrapa
  • Xhep vizore
  Colour/Fit/Size Gri Reg S - 3XLNgjyre Kaki Reg S - 3XLBlu e Erret Reg S - 3XLPortokalliReg S - 3XLE Kuqe Reg S - 3XLBlu e Hapur Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C814 Kominoshe Pune IONA - 100% Pambuk 190g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C814
  • 4,785 Lekë
  • 3,470 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kominoshe-Pune-100%-Pambuk-IONA-me-Shirit-Fosforeshente

  Produktet e shikuara se fundmi