Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Vecorite, shpine elastike per rehati dhe xhepa te shumte per siguri.

  • Pelhure rezistente poliester/pambuk per performance te larte dhe maksimumin e komfortit
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Xhep telefoni
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Kopsa te fshehura para

  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C859 Xhaketa Pune Profesionale Mayo, Me Kater Xhepa

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C859
  • 2,474 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Xhakete-Pune-Profesionale

  Produktet e shikuara se fundmi