Vecorite e produktit

 • Materiali

 • Kjo xhakete bashkekohore eshte dizenjuar per te perballuar detyrat me te shpeshta. Praktike dhe e forte dhe ka te gjitha vecorite e nevojshme per te siguruar funksionalitet dhe rehati ne veshje. Vecori cilesore qe perfshijne xhepa te poshtem te gjere per ngrohtesine e dores dhe ruajtje te bollshme, ane elastike per lirshmeri ne levizje dhe menge te rregullueshme hook & loop.

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku per komformitet te shtuar dhe ajrosje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Hapje e fshehur me zinxhire
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Xhep ne menge
  • Xhepa te bollshem
  Pelhure kryesore: Texo Cotton - 100% Pambuk, 260g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/E Kuqe     Reg S - 3XL
  Gri Grafiti/E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Erret/Blu e Hapur     Reg S - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  CW10 Xhakete Pune Profesionale 100% Pambuk Krakow

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: CW10
  • 4,514 Lekë
  • 3,047 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Pune-Profesionale

  Produktet e shikuara se fundmi