Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketa Hamburg ofron ngrohtesi, dizajn modern dhe shume praktike. Xhapat e siperm te pershtatshem me dimensionet e smart phone, xhapet e poshtem te medhenje me zinxhir per me teper siguri. Vecorite: shirita te holle fosforeshent, kyce te rregullueshme me kopsa.

  • Pelhure twill shume rezistente me mbrojtje ekselente nga c\'ngjyrosja
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Shirit tub reflektiv
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Xhep telefoni
  • Hapje me kopsa dhe zinxhire e fshehur
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Xhepa anesore me zinxhire
  • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
  • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Mbyllje me kapak para
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara

  Pelhure kryesore: Kingsmill - 65% Poliester, 35% Pambuk, 300g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/Grafit Gri     Reg S - 3XL
  Blu e Erret/Blu e Hapur     Reg S - 3XL
  Blu e Ndezur/Blu e Erret     Reg S - 3XL
  Gri Grafiti/E Zeze     Reg S - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX33 Xhaketa Hamburg

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX33
  • 5,498 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Rroba-Tesha-Pune-Xhakete-Doku

  Produktet e shikuara se fundmi

  TX33 Xhaketa Hamburg

  TX33 Xhaketa Hamburg

  5,498 Lekë