Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • TX60 eshte dizenjuar ti rezistoje perdorimit te perditshem ne ambjente te veshtira pune. Rezistuese, e lehte edhe me shume vecori qe nevojiten per ta bere me praktike dhe te pershtatshme ne trup.

  • Pelhure twill shume rezistente me mbrojtje ekselente nga c\'ngjyrosja
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Shirita tub fosforeshent me kontrast
  • Forme e berrylit e para-formuar
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Zinxhire i Dyanshem
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Poliester Oxford Rezistent ndaj Gerryerjeve
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Mbrojtese zinxhiri
  Pelhure kryesore: Kingsmill - 65% Poliester, 35% Pambuk 245g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg S - 3XL
  Gri e Erret     Reg S - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX60 Xhakete Tagus

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX60
  • 5,952 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pantallona-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo-Sport

  Produktet e shikuara se fundmi

  TX60 Xhakete Tagus

  TX60 Xhakete Tagus

  5,952 Lekë