Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhup fleece Portwest Texo plotesishte ajroses dhe i rehatshem. Ideale per veshje brenda dhe jashte shtepise, ky stil perdor te njejten pelhure dimerore te bute anti-pushavitje si F400.

  • Fleece poloar e rende antipushavitje per ngrohtesi dhe komfort te shtuar
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Xhepa me Zinxhire
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg XS - 4XL
  Gri     Reg XS - 4XL
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX40 Xhup Fleece Portwest Texo, Dyngjyrshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX40
  • 4,772 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhup-Fleece-Texo-Dyngjyrshe

  Produktet e shikuara se fundmi