Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Moderne dhe dinamike, softshell dy ngjyresh eshte nje shtese fantastike ne linjen e famshme Portwest Texo. Ky stil ka pjesen e pasme me te zgjatur dhe perdor panele pa qepje per te reduktuar fryrjet. Xhepa te shumte me zinxhire jane nje vecori komode.

  • Pelhura Ajrosese mundeson perthithjen e djerses nga trupi duke mbajtur trupin te fresket dhe rehat
  • Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Xhepa me Zinxhire
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Ideale per korporata dhe personalizime

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Gri     Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX45 Xhup Softshell Portwest Texo (3L)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX45
  • 8,028 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhup-Softshell-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi