Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo xhakete dimri ka shtresa ngrohtsie dhe eshte ideale per stinen e dimrit ose klime te ftohte. Me shume xhepa praktik, bel elastik dhe kyce te rregullueshme hook & loop.

  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
  • Me shtrese dhe mbushje te plote per te mbajtur ngrohtesine trupit
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 12 Xhepa per ruajtje
  • Xhep telefoni
  • Xhep ne menge
  • Mbajtese karte ID
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Xhepa te shumte
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg S - 3XL
  E Zeze     Reg S - XXL
  Blu e Erret     Reg S - XXL  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX18 Xhaketa Contrast Portwest Texo - Me Shtresa

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX18
  • 6,790 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Pune-Me-Shtresa-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi