Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo xhakete me kontrast ngjyrash eshte praktike dhe e forte.Me xhepa te shumte, qe perfshijne nje xhep mbrapa per kapele dhe doreza dhe kyce hook & loop te rregullueshme.

      Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
      Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
      Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
      12 Xhepa per ruajtje
      Xhep telefoni
      Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
      Menge te rregullueshme Hook & loop
      Mbyllje me kapak para
      Xhep ne menge
      Xhep ID qe mund te shkeputet
      Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
      Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
      Xhep mbrapa

  Pelhure kryesore: Portwest Texo Cotton Rich - 60% Pambuk, 40% Poliester 245g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg XS - 3XL
  Kaki     Reg S - 3XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX10 Xhakete Pune Contrast Portwest Texo

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX10
  • 4,100 Lekë
  • 2,770 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi

  TX10 Xhakete Pune Contrast Portwest Texo