Vecorite e produktit

 • Materiali

 • Ky stil eshte i disponueshem ne nje ngjyre. Vecori te ndryshme si, menge te cmontueshme me zinxhir, shume xhepa, shtresa e brendshme dhe jakes prej gezofi e cmontueshme dhe ujeduruese.

  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhepa me Zinxhire
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  • Perimetri me Rige
  • Menge me zinxhire te jashtem
  • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg XS - 5XL
  Blu e Erret     Reg XS - 5XL
  E Kuqe     Reg XS - 5XL  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PJ10 Xhakete Pilot

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: PJ10
  • 6,709 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Pilot-Pune-Dimerore

  Produktet e shikuara se fundmi

  PJ10 Xhakete Pilot

  PJ10 Xhakete Pilot

  6,709 Lekë