Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo xhakete bashkekohore, dy ngjyreshe eshte elegante dhe praktike. Vecorite perfshijne; menge me zinxhire, xhepa te shumte, jake dhe linje te bute te ndashme. Pelhura e jashtme uje ndaluese shton paraqitjen e ketij stili per te gjitha kushtet e motit.

  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Xhaketa mund te vishet ne 4 menyra per perdorime te shumta
  • Menge me zinxhire te jashtem
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Perimetri me Rige
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  • Xhep ne menge
  • Xhepa anesore
  • Lak per radio
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/Gri     Reg XS - 5XL
  Blu e Erret/Blu e Hapur     Reg XS - 5XL
  E Bardhe/Gri     Reg XS - 5XL


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PJ20 Xhakete Pilot, Dyngjyreshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: PJ20
  • 6,922 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Pune-Dimerore-Dyngjyreshe

  Produktet e shikuara se fundmi