Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Vecorite e kesaj xhakete bashkekohore perfshijne nje xhep me shtresa ne kraharor me nje ndarje telefoni dhe lapsi. Beli elastik lejon levizje te lire dhe me shume rehati.

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku per komformitet te shtuar dhe ajrosje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Xhepa te shumte
  Pelhure kryesore: 100% Pambuk, 3111, Anti-tkurrje, 305g

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg S - XXL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S827 Xhaket Bojaxhiu

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S827
  • 4,174 Lekë
  • 2,817 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  B210 Bluze Polo Napoli

  B210 Bluze Polo Napoli

  722 Lekë 1,070 Lekë

  S810 Kominoshe me Rripa Bojaxhiu Bolton

  S810 Kominoshe me Rripa Bojaxhiu Bolton

  2,810 Lekë 4,162 Lekë

  S817 Pantallona Pune Bojaxhiu

  S817 Pantallona Pune Bojaxhiu

  2,468 Lekë 3,656 Lekë

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pune-e-Bardhe-per-Bojaxhiun-Lyrje-me-Boje

  Produktet e shikuara se fundmi

  S827 Xhaket Bojaxhiu

  S827 Xhaket Bojaxhiu

  2,817 Lekë 4,174 Lekë