• KS55 Xhakete Bojaxhiu Pro

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ky stil xhakete eshte ideale per tu kombinuar me pantallonat ose kominoshet Painters Pro per nje set bashkohor veshjesh pune. Ideale per suvatime dhe per lyerje. Vecorite perfshijne mbyllje hook & loop ne kyce dhe ne anet e xhaketes. Pelhura Oxford jep me shume rezistence.

  • Pelhure twill shume rezistente me mbrojtje ekselente nga c\'ngjyrosja
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Xhepa me Zinxhire
  • Xhep ne kraharor
  • Xhepa anesore
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Mbyllje me kapak para
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Mbyllje me kapak para
  Pelhure kryesore: Kingsmill - 65% Poliester, 35% Pambuk, 245g

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe/Gri     Reg M - XXL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  KS55 Xhakete Bojaxhiu Pro

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: KS55

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pune-e-Bardhe-per-Bojaxhiun-Lyrje-me-Boje

  Produktet e shikuara se fundmi