Certifikata

 • Kjo xhaketë bashkëkohore dimri ofron mbrojtje të shkëlqyeshme ndaj ujit, si dhe izolim termik. Karakteristikat kryesore përfshijnë shiritat e segmentuar reflektues, zinxhirë i dyanshem, kapuc e rregullueshëm me zinxhir dhe shumë xhepa për ruajtje.

  I papërshkueshëm nga uji me sharrëza të regjistruar që parandalojnë depërtimin e ujit
  Rreshtuar plotësisht dhe mbushur për të kapur ngrohjes dhe për të rritur ngrohtësinë
  11 xhepa për ruajtje të mjaftueshme
  Kapak i ndashëm
  Kapuçin e kapës dhe hem për një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme
  Pranga e thurur e thurur e shpejtë për një përshtatje të rehatshme dhe të rehatshme
  Ndriçimi reflekton për dukshmëri dhe siguri më të madhe
  Xhepat e zinxhirëve
  Xhepat e dorës
  Hook dhe pranga loop për një përshtatje të sigurt
  Dyfishtë zip për qasje të shpejtë dhe të lehtë
  Pakoni kapuçin e ndashëm për lehtësi
  Kthehu ndenja për frymëmarrje dhe rehati
  Dëfrim i rregullueshëm për një përshtatje të rehatshme
  Xhepat e brendshëm për ruajtje të sigurt
  Rrëshqitje anti-wicking në hem
  Nxjerrësit e lehtë të kapjes bashkangjitur të gjitha zips
  Qasje në printim për etiketimin e korporatave
  Pëlhurë jashtëzakonisht e qëndrueshme ndaj ujit, rruaza e ujit larg sipërfaqes së rrobave
  Xhepi i telefonit

  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Gri Metal    Reg S - 3XL
  Blu Persian    Reg S - 3XL

  Standartet  
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  • 10,048 Lekë
  • 6,780 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T703 Xhakete Pune WX3

  T703 Xhakete Pune WX3

  5,010 Lekë 7,423 Lekë

  T701 Pantallona Pune WX3

  T701 Pantallona Pune WX3

  5,330 Lekë 7,903 Lekë

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  5,390 Lekë 7,987 Lekë

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  6,000 Lekë 8,891 Lekë

  T720 Bluze Polo WX3

  T720 Bluze Polo WX3

  1,140 Lekë 1,693 Lekë

  T750 Xhakete Softshell WX3

  T750 Xhakete Softshell WX3

  4,840 Lekë 7,169 Lekë

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  4,140 Lekë 6,139 Lekë

  Etiketimet: Xhaketë-Dimri-WX3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  6,780 Lekë 10,048 Lekë