Kjo xhaketë është e përbërë nga pëlhura Flex Shell. Kjo pëlhurë ofron performancë të shkëlqyer me komfort maksimal, më e gjatë tek pjesa mbrapa, mëngë të dizenjuara ergonomikisht, zinxhirë të fshehtë dhe detaje reflektive për të siguruar një pamje bashkëkohore. Tre xhepa të gjërë të cilët sigurojnë hapësirë të mjaftueshme ruajtje.


Ujeduruese
Rezistente ndaj Eres
Hapje me Zinxhire Para
Zinxhir i Dyanshem
6 xhepa për hapsira mbajtese më të madhe
Xhepa anesore me zinxhire
Shirit i holle reflektuese për mua shumë dukshmeri
Thahet shpejt, menge elastike
Fondi rregullon me lidhese
Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur ju keni veshur doreza pune.
Pelhura Ajrosese mundeson perthithjen e djerses nga trupi duke mbajtur trupin te fresket dhe rehat
Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese
Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Europian
Siperfaqja e pelhures eshte ekstremisht e veshtire, duke shperndare ujin nga superfaqja e pelhures


Ngjyra / Montimi / Madhësia
E Zezë    Reg S - 3XL
E Zezë/Gri e Hapur    Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

T620 Xhaketë PW3 Flex Shell

  • 7,836 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

6,130 Lekë 9,079 Lekë

T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

4,860 Lekë 7,198 Lekë

T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

1,640 Lekë 2,436 Lekë

T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

1,810 Lekë 2,689 Lekë

T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

8,550 Lekë 12,667 Lekë

T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

4,330 Lekë 6,410 Lekë

T603 Xhakete Pune PW3

T603 Xhakete Pune PW3

3,330 Lekë 4,941 Lekë

T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

2,710 Lekë 4,022 Lekë

T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

2,440 Lekë 3,613 Lekë

T602 Pantallona Pune PW3 Work Holster
PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

4,240 Lekë 6,280 Lekë

PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

5,160 Lekë 7,649 Lekë

PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

3,670 Lekë 5,433 Lekë

PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

5,110 Lekë 7,564 Lekë

PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

10,550 Lekë 15,636 Lekë

PW362 Xhaketë Dimri PW3

PW362 Xhaketë Dimri PW3

6,640 Lekë 9,836 Lekë

PW370 Triko Hi-Vis PW3

PW370 Triko Hi-Vis PW3

4,380 Lekë 6,492 Lekë

PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

6,730 Lekë 9,963 Lekë

T601 Pantallona Pune PW3 Work

T601 Pantallona Pune PW3 Work

3,160 Lekë 4,688 Lekë

Etiketimet: Xhaketë-PW3-Flex-Shell

Produktet e shikuara se fundmi