Xhupi Ultrasonic Tunnel siguron ngrohtësi të jashtëzakonshme dhe izolim. Ky stil përdor konstruksionin revolucionar të qepjes me nxehtësi për të formuar linjat. Lidhja e pëlhurës pa qepje ose fije përmirëson rezistencën e ujit dhe shanset qe mbushja te grumbullohet ose të zhvendoset plotësisht.


Me shtresa dhe mbushje të plotë për të mbajtur ngrohtesine trupit
Shtresa e brendshme e isulatjes ofron ngrohje dhe komfort
Ujeduruese
Fondi rregullon me lidhese
Xhep i fshehur telefonit
5 xhepa për hapësira të shtuar
Varse zingjiri me ngjyra të ndryshme; blu, të kuqe gjelbër që të pershatet ngjyrave të korporatave
Xhepa me Zinxhire
Menge elastike
Lak te Zinxhiret
Mbrojtese mjekre dhe fytyre te brendshme mundesone rehati shtese
Hapje me Zinxhire Para


Ngjyra / Montimi / Madhësia
E Zezë    Reg S - 3XL
Jeshile Ulliri    Reg S - 3XL
Gri Metali    Reg S - 3XL
Blu e Errët    Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

S546 Xhup Ultrasonic Tunnel

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S546
  • 7,401 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Xhup-Ultrasonic-Tunnel

Produktet e shikuara se fundmi