Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo xhakete eshte e certifikuar me EN13034 dhe ofron mbrojtje shum te mire per pjesn siper te trupit ndaj kimikateve. E ndertuar me perzierie pambuk dhe poliester e cila esht e trajtuar per fortesi dhe jetegjatesi te madhe. Cilesimet perfshijne xhepa te sigurte para dhe nje xhep per telefonin.

  • Certifikim CE
  • Pelhure twill shume rezistente me mbrojtje ekselente nga c\'ngjyrosja
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep i fshehur telefoni
  • Kopsa te fshehura para
  • Lak per radio
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Xhepa ne Kraharor
  Pelhure kryesore:  80% Poliester, 20% Pambuk, 245g

  Colour/Fit/Size    
  Blu e Ndezur    Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 13034:2005 Type 6 PB Veshje që ofron mbrojtje kundër kimikateve të lëngshme, ekspozimi ndaj spërkatjes te lehte, avullit ose presionit të ulët, spërkatje të ulet. Lloji PB [6] mbulon vetëm dhe mbron disa pjesë të trupit.
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  CR10 Xhakete rezistende ndaj kimikateve

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: CR10
  • 2,902 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-rezistende-ndaj-kimikateve

  Produktet e shikuara se fundmi