Certifikata

 • Dizajni i prerjes dhe materialet me performance te larte e bejne kete xhakete te vecante. Nje dizajn i trunguar i trupit ndihmon balancimin e izolimit dhe lirine e levizjes. E jashtme e forte prej najloni e kombinuar me izolimin termik Insulatex dhe menge te thurura komod ofron ngrohtesi dhe rehati optimale. Karakteristika te zgjuara si xhepat e dyfishte dhe xhepat e brendshem ofrojne ruajtje te sigurt. Pullers zip kembyeshem ne jeshile blu, te kuqe dhe gelqere furnizohen per personalizim.

  • Dizajn bashkekohor me linja te qarta
  • Pelhure e Thurur me nje ane te lemuar
  • Dizajni sipas trupit ndihmon balancimin e izolimit dhe rritjen e lirise se levizjes
  • Panele te perforcuara per vende me perdorim te zgjatur per me shume jetegjatesi
  • Menge dhe funde eleastike
  • Varse zingjiri me ngjyra te ndryeshme; blu, kuqe jeshile qe te pershatet ngjyrave te korporatave
  • Hapje me Zinxhire Para
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhepa anesore me mbyllje me zinxhire
  • Kapuc per mbrojtje te shtuar kunderelementeve
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Xhep i brendshem per vendosje te sigurte
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

  Pelhura kryesore: 100% Najlon 60g
  Contrast Fabric: 100% Poliester me Thurje Weft me Brushed Back 310g

  Colour/Fit/Size     
  Gri me Nuanca     Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T832 Xhup Ridge Baffle Knit KX3

  • 7,479 Lekë
  • 5,050 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T801 Pantallona Pune Cargo KX3

  T801 Pantallona Pune Cargo KX3

  3,070 Lekë 4,544 Lekë

  T802 Pantallona Pune Ripstop KX3

  T802 Pantallona Pune Ripstop KX3

  4,560 Lekë 6,760 Lekë

  T803 Pantallona Pune Flexi KX3

  T803 Pantallona Pune Flexi KX3

  3,730 Lekë 5,532 Lekë

  T820 Bluze Polo KX3

  T820 Bluze Polo KX3

  1,460 Lekë 2,159 Lekë

  T830 Xhup Fleece Venture KX3

  T830 Xhup Fleece Venture KX3

  4,370 Lekë 6,477 Lekë

  T831 Xhup Fleece Neo KX3

  T831 Xhup Fleece Neo KX3

  5,140 Lekë 7,620 Lekë

  Etiketimet: Xhup-Ridge-Baffle-Knit-KX3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T832 Xhup Ridge Baffle Knit KX3

  T832 Xhup Ridge Baffle Knit KX3

  5,050 Lekë 7,479 Lekë