Certifikata

 • Materiali

 • Xhup Fleece bashkekohore e ndertuar nga nje pelhure e bute e thurur qe mundeson nje ndjesi te kendshme qe sapo ta vishni nuk do te deshironi te hiqni. Supet e perforcuar dhe panelet e pasme ofrojne qendrueshmeri shtese ne zonat e ferkimit te shpeshte. Llojet e zinxhireve te kembyeshem ne jeshile blu, te kuqe dhe gelqere mundesohen per integrim te lehte te ngjyrave te korporatave. Dizajnuar me nje pershtatje moderne, kjo xhakete mbart nje sere karakteristikash praktike, duke perfshire nje gjatesi me te gjate mbrapa, nje zip terheqes te gomes dhe disa xhepa.

  • Dizajn bashkekohor me linja te qarta
  • Pelhure e Thurur me nje ane te lemuar
  • Panele te perforcuara per vende me perdorim te zgjatur per me shume jetegjatesi
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Fund i zgjatur mbrapa per nje mbulim me te mire
  • Varse zingjiri me ngjyra te ndryeshme; blu, kuqe jeshile qe te pershatet ngjyrave te korporatave
  • Hapje me Zinxhire Para
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Xhepa me Zinxhire
  • Xhepa te brendshem
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

  Pelhura kryesore: 100% Poliester Thurje Weft me Brushed Back 310g
  Pelhura: 94% Polyester, 6% Elastane 300g

  Colour/Fit/Size     
  Gri me Nuanca     Reg S - 3XL
  Blu Persian    Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T830 Xhup Fleece Venture KX3

  • 6,477 Lekë
  • 4,370 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T801 Pantallona Pune Cargo KX3

  T801 Pantallona Pune Cargo KX3

  3,070 Lekë 4,544 Lekë

  T802 Pantallona Pune Ripstop KX3

  T802 Pantallona Pune Ripstop KX3

  4,560 Lekë 6,760 Lekë

  T803 Pantallona Pune Flexi KX3

  T803 Pantallona Pune Flexi KX3

  3,730 Lekë 5,532 Lekë

  T820 Bluze Polo KX3

  T820 Bluze Polo KX3

  1,460 Lekë 2,159 Lekë

  T831 Xhup Fleece Neo KX3

  T831 Xhup Fleece Neo KX3

  5,140 Lekë 7,620 Lekë

  T832 Xhup Ridge Baffle Knit KX3

  T832 Xhup Ridge Baffle Knit KX3

  5,050 Lekë 7,479 Lekë

  Etiketimet: Xhup-Fleece-Venture-KX3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T830 Xhup Fleece Venture KX3

  T830 Xhup Fleece Venture KX3

  4,370 Lekë 6,477 Lekë