Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Xhup Softshell bashkohore me membrane mbrojtese ndaj eres, ujit dhe ajrosjes dhe me shtrese fleece mikro polare. Tiparet smart perfshijne teknologjine e zinxhirit Ezee Zip, berrylat e paraformuara, trims reflektuese dhe xhepa te shumefishta.

  • Dizajn bashkekohor me linja ergonomike
  • Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Ajrosje nga mbrapa per qarkullim ajri dhe komfort
  • Menge te para-kerrusur lejojne rritjen e lirise se levizjes
  • Menge dhe funde eleastike
  • Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur keni veshur doreza pune.
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep ne menge
  • Xhepa me Zinxhir ne Kraharor
  • Shirit i holle reflektuese
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Shirita tub fosforeshent me kontrast
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Lak te Zinxhiret
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size

  Gri Metali Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T750 Xhakete Softshell WX3

  • 7,169 Lekë
  • 4,840 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T703 Xhakete Pune WX3

  T703 Xhakete Pune WX3

  5,010 Lekë 7,423 Lekë

  T701 Pantallona Pune WX3

  T701 Pantallona Pune WX3

  5,330 Lekë 7,903 Lekë

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  5,390 Lekë 7,987 Lekë

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  6,000 Lekë 8,891 Lekë

  T720 Bluze Polo WX3

  T720 Bluze Polo WX3

  1,140 Lekë 1,693 Lekë

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  4,140 Lekë 6,139 Lekë

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  6,780 Lekë 10,048 Lekë

  Etiketimet: Xhakete-Pune-WX3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T750 Xhakete Softshell WX3

  T750 Xhakete Softshell WX3

  4,840 Lekë 7,169 Lekë