Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhakete bashkekohore qe pershtatet aq mire sa duket. E ndertuar nga pelhura e qendrueshme poli-pambuku canvas, kjo xhakete eshte shume e rahatshme, por gjithashtu eshte ndertuar per jetegjatesi. Karakteristikat inovative te projektimit si pllakat me shtrirje ofrojne rehati dhe fleksibilitet te shkelqyer ne zonat kryesore te levizjes. Karakteristika te tjera te rendesishme perfshijne teknologjine e zinxhirit Ezee Zip, menge para-kerrusur, e zgjatur mbrapa, menge te rregullueshme, trims reflektuese dhe xhepa te shumefishta per ruajtje te mjaftueshme.

  • Pelhure e bute poliester/pambuk per performance te larte dhe rehati maksimale te perdoruesit
  • Pjese Elastike inovative ne zonat kryesore te levizjes siguron rehati dhe fleksibilitet te shkelqyer
  • Xhep ID qe mund te shkeputet
  • Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur keni veshur doreza pune.
  • Shirit i holle reflektuese
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Dizajn bashkekohor me linja ergonomike
  • Menge te para-kerrusur lejojne rritjen e lirise se levizjes
  • Xhepa me Zinxhir ne Kraharor
  • Xhep ne menge
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Fund i zgjatur mbrapa me kopsa anesore per pershtatje optimale
  • Ajrosje nga mbrapa per qarkullim ajri dhe komfort
  • Mbyllje me kapak para
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Xhepa te brendshem
  • Shirita tub fosforeshent me kontrast
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Lak te Zinxhiret
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Pelhure qe zgjerohet ne 4 ane per shtim te levizshmerise dhe komfortit
  Colour/Fit/Size

  Gri Metali Reg S - 3XL

  Blu Persian Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T703 Xhakete Pune WX3

  • 7,423 Lekë
  • 5,010 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T701 Pantallona Pune WX3

  T701 Pantallona Pune WX3

  5,330 Lekë 7,903 Lekë

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  T702 Pantallona Pune WX3 Holster

  5,390 Lekë 7,987 Lekë

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  T701 Kominoshe me Rripa Pune WX3

  6,000 Lekë 8,891 Lekë

  T720 Bluze Polo WX3

  T720 Bluze Polo WX3

  1,140 Lekë 1,693 Lekë

  T750 Xhakete Softshell WX3

  T750 Xhakete Softshell WX3

  4,840 Lekë 7,169 Lekë

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  T710 Pantallona të Shkurta WX3

  4,140 Lekë 6,139 Lekë

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  T740 Xhaketë Dimri WX3

  6,780 Lekë 10,048 Lekë

  Etiketimet: Xhakete-Pune-WX3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T703 Xhakete Pune WX3

  T703 Xhakete Pune WX3

  5,010 Lekë 7,423 Lekë