Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo prerje moderne dhe me stil e xhaketes se punes me linjat e buta dhe me dy ngjyra shkon me te gjitha pantallonat e games PW3. Copa premium polipambuk mundeson durueshmeri dhe komfort maksimal te personi qe i vesh. E paisur me funksionalitete qe perfshijne zinxhira Ezee Zip te ulet, berryla te paraformuar, detaje reflektive dhe shum xhepa. Menge te rregullueshme dhe anesore Hook and loop, per te siguror nje veshje komforte.

  • Pelhure rezistente poliester/pambuk per performance te larte dhe maksimumin e komfortit
  • Hapje me Zinxhire Para
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Qepje me ngjyra me kontrast
  • Shirit i holle reflektuese
  • Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur keni veshur doreza pune.
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  Pelhure e Jashtme: Kingsmill 300g 65% Poliester, 35%Pambuk


  Colour/Fit/Size

  E Zeze/Gri e Hapur  Reg S - 3XL

  Blue e Erret/e Zeze  Reg S-3XL  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T603 Xhakete Pune PW3

  • 4,941 Lekë
  • 3,330 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

  T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

  6,130 Lekë 9,079 Lekë

  T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

  T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

  4,860 Lekë 7,198 Lekë

  T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

  T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

  1,640 Lekë 2,436 Lekë

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  1,810 Lekë 2,689 Lekë

  T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

  T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

  8,550 Lekë 12,667 Lekë

  T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

  T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

  4,330 Lekë 6,410 Lekë

  T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

  T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

  2,710 Lekë 4,022 Lekë

  T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

  T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

  2,440 Lekë 3,613 Lekë

  T602 Pantallona Pune PW3 Work Holster
  PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

  PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

  4,240 Lekë 6,280 Lekë

  PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

  PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

  5,160 Lekë 7,649 Lekë

  PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

  PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

  3,670 Lekë 5,433 Lekë

  PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

  PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

  5,110 Lekë 7,564 Lekë

  PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

  PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

  10,550 Lekë 15,636 Lekë

  PW362 Xhaketë Dimri PW3

  PW362 Xhaketë Dimri PW3

  6,640 Lekë 9,836 Lekë

  PW370 Triko Hi-Vis PW3

  PW370 Triko Hi-Vis PW3

  4,380 Lekë 6,492 Lekë

  PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

  PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

  6,730 Lekë 9,963 Lekë

  T601 Pantallona Pune PW3 Work

  T601 Pantallona Pune PW3 Work

  3,160 Lekë 4,688 Lekë

  Etiketimet: Xhakete-Pune-PW3

  Produktet e shikuara se fundmi

  T603 Xhakete Pune PW3

  T603 Xhakete Pune PW3

  3,330 Lekë 4,941 Lekë