• H9603/0 2STRONG Xhakete

MATERIAL: 80% polyester, 20% pambuk, 235 g/m²

MASA :46-64

xhakete pune e dizenjuar me mix kualitetesh 

me jake 

prerje qe rri sipas trupit 

shtrese dynjgjyreshe 

zinxhir i shpejte dhe i mbuluar 

madhesia e mengeve e ndryshueshme 

dy xhepa ne kraharor ,dy xhepa te poshtem te fshehur 

vend per logo kompanie

shirit reflektues 

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H9603/0 2STRONG Xhakete

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H9603/0

Etiketimet: Xhaket-Pune-Profesionale

Produktet e shikuara se fundmi