Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: twill 60% pambuk, 40% polyester, 240 g/m²

  MASAT:46-64

  -xhakete pune me dizenjo moderne 

  -shpatulla te perforcuara ,600D poliester oxford

  -prerje anatomike ,sidomos te menget dhe mbrapa

  -shpatulla te perforcuara me kontrast ngjyre 

  -dizenjo interesante e xhepave afer zinxhirit kryesor 

  -ngjica te menget per rregullimin e madhesise ne menyre me te mire 

  -dy xhepa ne kraharor dhe dy xhepa te poshtem 

  -ngjites reflektiv per nje dukshmeri te larte 

  -zinxhira te dyanshem 

  -siperfaqe per printim logoje 

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H9300/400 4TECH 01 Xhakete

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H9300/400

  Etiketimet: Xhakete-Pune-Profesionale

  Produktet e shikuara se fundmi