Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: 100% pambuk, 260 g/m²

  masa 46-66

  xhakete klasike pune 

  kualiteti i materialit i larte ,,zinxhira te mbuluar 

  gjeresia e mengeve e rregullueshme 

  pjese 2 ngjyreshe 

  xhepa velcro ne kraharor xhepa per telefonin ,dy xhepa te poshtem me zinxhir ,xhepa me zinxhir te menga e majte 

  me elemente reflektive 

  hapsire per printimin e logos se kompanise 

  gjithashtu dhe ne masa te medha 50,54,58,62

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: COOLTREND-J
  • 3,150 Lekë
  • 2,126 Lekë


  Produkte të ngjashme

  Pantallona COOL TREND

  Pantallona COOL TREND

  1,948 Lekë 2,886 Lekë

  Jelek COOL TREND

  Jelek COOL TREND

  2,980 Lekë 4,415 Lekë

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  1,700 Lekë 2,518 Lekë

  Etiketimet: Xhaket-Pune-Profesionale

  Produktet e shikuara se fundmi

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  2,126 Lekë 3,150 Lekë