• F414 Jelek i Trashe Iona™

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Ky stil i ri i jelekeve te trashe IONA™ kombinon vacorite e jelekut te trashe por me shirit fosforeshent. Xhepa Multi-funksional mundesojne hapesire te bollshme ruajtjeje ndersa astari i mbushur e mban perdoruesin ngrohte.

  • Pelhure rezistente poliester/pambuk per performance te larte dhe maksimumin e komfortit
  • Me shtrese dhe mbushje te plote per te mbajtur ngrohtesine trupit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Xhepa te ngrohte per duart
  • Xhepi i ID mund te jete ne dukje ose i fshehur
  • Xhep per laps
  • Hapje me kopsa dhe zinxhire e fshehur
  • Mbyllje me kapak para
  • Lak per radio
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Fund i zgjatur mbrapa per nje mbulim me te mire
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - XXL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  F414 Jelek i Trashe Iona™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: F414
  • 4,374 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  F440 Xhakete Shiu Klasike IONA™

  F440 Xhakete Shiu Klasike IONA™

  1,219 Lekë 1,805 Lekë

  F441 Pantallona Shiu Klasike IONA™

  F441 Pantallona Shiu Klasike IONA™

  890 Lekë 1,319 Lekë

  S433 Xhakete Iona™ Lite

  S433 Xhakete Iona™ Lite

  4,420 Lekë 6,548 Lekë

  S431 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Traffic

  S431 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Traffic

  7,500 Lekë 10,002 Lekë

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  4,062 Lekë 6,017 Lekë

  S435 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Bomber

  S435 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Bomber

  7,400 Lekë 9,814 Lekë

  S482 Pantallona Iona™ Lite, me Shtrese
  S481 Pantallona Iona™Lite

  S481 Pantallona Iona™Lite

  1,757 Lekë 2,602 Lekë

  Etiketimet: Jelek-Pune-i-Trashe-Fosforeshente-Iona

  Produktet e shikuara se fundmi