Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ky jelek i trash mundeson funksionalitet dhe rehati. Mbushja mundeson izolimin e ngrohtesi, nderkohe qe dizajni pa menge lejon lirshmeri ne levizjeje.

  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • Mbyllje me kapak para
  • 11 Xhepa per ruajtje
  • Xhepa te shumte
  • Xhep telefoni
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Mbajtese karte ID
  • Ideale per korporata dhe personalizime
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - XXL
  Gri     Reg S - XXL
  Blu e Erret     Reg S - XXL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX13 Jelek Kontrast Portwest Texo

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX13

  Etiketimet: Jelek-i-trashe-Pune-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi