Kjo eshte nje shtese e re ne linjen Portwest Texo dhe ka nje peshe te lehte. Dizajni bashkekohor mund te lidhet me artikujt e tjere ne linjen Portwest Texo. Xhepa te shumte qe ofrojne siguri dhe komoditet dhe pelhura e pasur me pambuk mundeson rehati te larte.

 • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
 • Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
 • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
 • Mbyllje me kapak para
 • Hapje e fshehur me zinxhire
 • Xhepa ne Kraharor
 • Xhepa te thelle ruajtes
 • Xhep telefoni
 • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
 • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
 • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
 • 5 xhepa per hapsire te shtuar
Colour/Fit/Size    
E Zeze     Reg S - 3XL
Gri     Reg S - 3XL
Blu e Erret     Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

 • Marka: PORTWEST
 • Kodi i produktit: TX19
 • 3,715 Lekë
 • 2,508 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Jelek-Pune-TEXO-Me-Kontrast

Produktet e shikuara se fundmi

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

2,508 Lekë 3,715 Lekë