-MATERIAL: 100% pambuk, 245 g/m²

-masa :46-66

-pantallona te shkurtra pune

-bazuar ne prerjen e pantallonave te cool trend

-gjatesi e ndryshueshme posht gjurit

-ka rrip nga fabrika dhe tokez plastike 

-dy xhepa mbrapa dhe shtrat i perforcuar

-xhepa multifunksional anash kembeve

-me elemnte reflektive 


Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H8180/2 Pantallona te Shkurtra COOL TREND

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H8180/2

Etiketimet: Pantallona-Tesha-Pune-Doku-Pambuk-Poliester

Produktet e shikuara se fundmi