Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • -MATERIAL: 100% pambuk, 245 g/m²

  -masa :46-64

  -xhakete pune klasike

  -material me kualitet te larte ,zinxhira te mbrojtur

  -gjatesia e mengeve e rregullueshme me dy ngjyra 

  -xhepa ne kraharor,xhep per telefonin,dy xhepa te poshtem me zinxhir 

  -elemente reflektive

  -pjese per printimin e logos se kompanise 

  -gjithashtu dhe ne masa -50,54,58,62


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H8150/2 Jelek COOL TREND

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H8150/2

  Etiketimet: Jelek-Tesha-Pune-Doku-Pambuk-Poliester

  Produktet e shikuara se fundmi