MATERIAL: twill 60% pambuk, 40% polyester, 240 g/m²

MASAT:46-64

-jelek i dizenjuar 

-shpatulla te perforcuara ,600D poliester oxford

-me ngjica me kontrast ngjyrash 

-dy xhepa paresor dhe dy xhepa te poshtem 

-shirit fosforeshent per dukshmeri te larte 

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H9304 4TECH 05 Jelek Pune

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H9304

Etiketimet: Jelek-Tesha-Pune-Doku-Pambuk-Poliester

Produktet e shikuara se fundmi