Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: 100% pambuk, 260 g/m²

  masa 46-66

  xhakete klasike pune 

  material i forte dhe me kualitet te larte,zinxhira me mbrojtje 

  madhesi te menges te rregullueshme 

  pjese dyngjyreshe 

  xhepa velcro ne kraharor ,xhepa telefoni,dy xhepa te poshtem me zinxhir,xhep me zinxhir te menga e majte 

  me elemente reflektive 

  vend per printimin e logos 

  gjithashtu dhe me masa te medha 50,54,58,62


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  Jelek COOL TREND

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: COOLTREND-V
  • 4,415 Lekë
  • 2,980 Lekë


  Produkte të ngjashme

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  2,126 Lekë 3,150 Lekë

  Pantallona COOL TREND

  Pantallona COOL TREND

  1,948 Lekë 2,886 Lekë

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  1,700 Lekë 2,518 Lekë

  Etiketimet: Jelek-Tesha-Pune-Doku-Pambuk-Poliester

  Produktet e shikuara se fundmi

  Jelek COOL TREND

  Jelek COOL TREND

  2,980 Lekë 4,415 Lekë