Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • TX60 eshte dizenjuar ti rezistoje perdorimit te perditshem ne ambjente te veshtira pune. Rezistuese, e lehte edhe me shume vecori qe nevojiten per ta bere me praktike dhe te pershtatshme ne trup.

  Keto Kominoshe me rripa estetike jane ideale per shume lloj industrish. E perbere nga pelhura jone Kingsmill qe mundeson rehati te pa krahasushme dhe me vecori te nevojshme.

  Laje ne lavatrice ne temp mesatare, deri ne 60°, Rrobat me ngjyre laji vecante, Mos perdor zbardhues, Mos perdor makineri tharse, Temp hekurosje mesatare.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX60+TX62 Portwest Texo Sport Xhakete & Kominoshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX60+TX62

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  TX60 Xhakete Tagus

  TX60 Xhakete Tagus

  5,411 Lekë

  TX61 Pantallona Danube
  TX62 Kominoshe Me Rripa Rhine

  TX62 Kominoshe Me Rripa Rhine

  3,564 Lekë 5,279 Lekë

  Produktet e shikuara se fundmi