Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • E ndertuar nga copa premium dhe ajrosese pambukur e kombinuar me shiritin HiVis Tex Pro. Kjo bluze ofron comfort dhe levizshmeri te shkelqyer. Ka nje lak per vendosjen e syzeve apo stilolapsit.

  • Pelhure qe largon lageshtiren dhe ndihmon ne mbajtjen e trupi te ngrohte, te fresket dhe te thate
  • Shirit reflektues HiVisTex Pro i lehte dhe i segmentuar per dukshmeri te shtuar
  • Pelhure e kualifikuar UPF 35+ per mbrojtjen nga 97% te rrezeve UV
  • Jake e dallueshme me shirit fluoreshent
  • Te cara anesore
  • Lak ne Xhep ideal per te kapur syzet/stilolaps
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • E dizenjuar per nje veshje komforte
  • Perputhet me standartin EN ISO 20471
  • Në përputhje me GO/RT 3279 për industrinë hekurudhore
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
  • Certifikim CE
  Pelhura: 55% Pambuk, 45% Poliester i Thur 175g

  Colour/Fit/Size
  Portokalli/Blu e ErretReg S - 3XL
  E Verdhe/Blu e Erret Reg S - 3XL
  Portokalli/E Zeze Reg XS - 3XL
  E Verdhe/E Zeze Reg XS - 3XL

  Standards

  EN ISO 20471 Class 2

  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  • 2,689 Lekë
  • 1,810 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

  T402 Xhaketa Softshell Hi-Vis PW3

  6,130 Lekë 9,079 Lekë

  T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

  T500 Xhakete Hi-Vis Work PW3

  4,860 Lekë 7,198 Lekë

  T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

  T181 Bluze T-Shirt Hi-Vis PW3

  1,640 Lekë 2,436 Lekë

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  1,810 Lekë 2,689 Lekë

  T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

  T400 Xhakete Vision Hi-Vis PW3

  8,550 Lekë 12,667 Lekë

  T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

  T501 Pantallona Hi-Vis Holster Work PW3

  4,330 Lekë 6,410 Lekë

  T603 Xhakete Pune PW3

  T603 Xhakete Pune PW3

  3,330 Lekë 4,941 Lekë

  T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

  T184 Bluze Polo Hi-Vis M/Gj PW3

  2,710 Lekë 4,022 Lekë

  T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

  T185 Bluze T-Shirt M/Gj Hi-Vis PW3

  2,440 Lekë 3,613 Lekë

  T602 Pantallona Pune PW3 Work Holster
  PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

  PW340 Pantallona PW3 Hi-Vis Work

  4,240 Lekë 6,280 Lekë

  PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

  PW342 Pantallona PW3 Extreme Hi-Vis

  5,160 Lekë 7,649 Lekë

  PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

  PW343 Pantallona të Shkurta PW3 HiVis

  3,670 Lekë 5,433 Lekë

  PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

  PW344 Kominoshe me Rripa PW3 HiVis

  5,110 Lekë 7,564 Lekë

  PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

  PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme

  10,550 Lekë 15,636 Lekë

  PW362 Xhaketë Dimri PW3

  PW362 Xhaketë Dimri PW3

  6,640 Lekë 9,836 Lekë

  PW370 Triko Hi-Vis PW3

  PW370 Triko Hi-Vis PW3

  4,380 Lekë 6,492 Lekë

  PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

  PW371 Xhup Baffle Hi-Vis PW3

  6,730 Lekë 9,963 Lekë

  T601 Pantallona Pune PW3 Work

  T601 Pantallona Pune PW3 Work

  3,160 Lekë 4,688 Lekë

  Etiketimet: Bluze-Polo-Fosforeshente-Reflektive-me-Menge-te-Shkurta

  Produktet e shikuara se fundmi

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  T180 Bluze Polo Hi-Vis M/Sh PW3

  1,810 Lekë 2,689 Lekë