Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketa Iona Lite ofron me shume dukshmeri ne kushte te turbullta. Vecorite perfshijne dy xhepa te gjere, nje xhep te jashtem lehtesisht te arritshem per telefon/radio ne kraharor, dhe lidhese ne fund dhe ne kapuc per perputhje te ngushte.

  • Certifikim CE
  • Pelhure ujendaluese per ta mbajtur personin qe e vesh te ngrohte dhe te thate
  • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Poliester Oxford Rezistent ndaj Gerryerjeve
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep i fshehur telefoni
  • Mbyllje me kapak para
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Lak per radio
  • Kapuc dhe funde me lidhese
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  • Prerje e bollshme per komfort te shtuar
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg XS - 3XL
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1
  EN 342 (0.503M2. K/W(B). X. 3. 2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S433 Xhakete Iona™ Lite

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S433

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Iona-Lite

  Produktet e shikuara se fundmi